Matiselis

Je pravda, že zmrzlina (ze supermarketu) zasytí ještě méně než sladkosti, protože tělo ji vidí jako pití, ne jidlo?

Děkuji za odpověď

Odpovědi
elkon

Je to hloupost. Záleží na kalorické hodnotě, bez ohledu na to kde to kupuješ. Jestli je to zmrzlina, nanuk, koláč, nebo cokoli jiného.

paul1

Ono i pití dokáže zasytit – praktikují to jogíni, ale i jinde jsou rady na dodržování pitného režimu, tím se také omezí pocit hladu:

Zdroj: https://www.vi­talia.cz/clan­ky/jak-se-zbavit-neustaleho-pocitu-hladu/

Dochy

Záleží. A nelíbí se mi „tělo ji vidí jako pití, ne jídlo“. Proč? Proto:
Co je to ta zmrzlina? Z velké části jen voda a cukr. A ty bys chtěl aby Ti to zaplnilo žaludek? To že je to zmrzlé Ti z vody chleba neudělá.

Anna20

Ahoj lásko, ráda tě poznávám, jsem Anna, žena z Ukrajiny. hledám seriózního partnera, napiš mi prosím na email, abychom se lépe poznali,,, annamakara20@gmail.com