Mr. Marek

Je podle vás správné, že sociální síť oznámila, že zruší prezidentu Trumpovi účet?

Je to správná reakce na nepodložené příspěvky Trumpa, nebo je to náznak cenzury a bránění volného přístupu k informacím?

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/10/04/22/52/si­lence-1715729_960_720.png

Odpovědi
elkon

Mám na to jiný názor.

Pokud šíří hrubé dezinformace, tak ano. To nemá se svobodou slova nic společného, spíše to zavání trestným činem. Nevím, jak se na to dívá právo spojených států.

Mc Merkurion

Mám na to jiný názor.

… jestliže řeknu A, musím říct také B: bejt to někdo jinej, má již dávno účet zrušenej, na politiky se vztahuje výjimka, má účet ověřenej atd, jakmile nebude prezidentem, imunita mu končí …

…a comaj říkat sportovci: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/clanek/fa­cebook-zrusil-stranku-mezinarodni-strelecke-federaci-40341611#dop_­ab_variant=0&dop_req_­id=RNQOmOQqkZI-202011082131&­dop_source_zo­ne_name=novin­ky.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=8&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Zdroj: … vysvětlení při oznámení oné sociální sítě …

Kepler

Je to správné, tyto příspěvky by neměly být veřejné a účet smazán.

Nejedná se o cenzuru, ta by se musela dotýkat velké skupiny lidí. Tady jde o to, aby Trump už dál nekalil vody svými demagogickými výmysly a nesnažil se šířit nepokoje, kterých je už v USA beztak dost. Kačer Donald není politik, ale usilovně pracuje na své image směšné figury, který nemá ani důstojnost ani schopnost přijmout prohru.

Kuf32e

Není to správné, jedná se o bezprecedentní zásah do práv a svobody uživatele.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.