Marty Koller

Je podle vás horší pro člověka nákaza virem Covid19, nebo vážná deprese?

Odpovědi
Hlada

O tom snad netřeba přemýšlet. Nějakou tu virózu prodělal téměř každý a do nedávna se s tím běžně chodilo do práce. Vážná deprese je celoživotní onemocnění, které je prakticky neléčitelné a velmi často končí smrtí. Současná medicína ví o virech mnohem víc, než o funkcích mozku.

Ametyst

Pokud se deprese vyvinula následkem lockdownu, je to ta nejhorší kombinace. Kdo to kdy viděl, aby se izolovali původně zdraví lidé?

zjentek

Nákaza covid 19!

Elaela

Naprosto jistě deprese.

JežíšKristus

Nemoc která Ti zničí plíce vs. nemoc která maximálně působí psychosomatická onemocnění. Tak asi hádej.

Dochy

Záleží… Pro většinu bude horší asi ta vážná deprese. I když většina si to neuvědomí, dokud je zdravá.

Deprese vás může diskvalifikovat na zbytek života. ten covid, pokud přežijete, tak je slušná šance že bude bez následků, nebo se z následků řekněme do roka vylížete.

Deprese ale není nějaký smutek a naštvanost z aktuální politické situace…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

An, čákra je v otázce správně? Žádná nenadbývá, žádná nechybí? Zajímá mě to, sám nevím. No a vy jste opravila, tak se ptám prostě vás. Hezký den, z. (;

quentos

Čárka nebyla trefena, chtěla ji dát zjevně před „nebo“ (vylučovací poměr). Opravuji.

Pepa25

Čárka je podle mě v pořádku, u takto položené otázky je potřeba interpunkce: osobně bych tam dal dvojtečku, ale čárka může být.

Ametyst

Kromě vážené deprese i čárka. 🙂