Nerbes

Je normální, že se mi líbí prakticky jen holky s dlouhými blonďatými vlasy?

Odpovědi
Disraeli

Není, protože brunety jsou hezčí. Ženy by měly mít dlouhé vlasy.

Ale normální určitě nejsi, ať tak, či tak.

Smack

To musíš vědět ty, ne my xD

JežíšKristus

Ano, je. Ženské by měly mít dlouhé blond vlasy. Vše ostatní je fuj. S krátkými vypadá jako kluk, s hnědými jako když spadla do bláta.

Rokio

Každému se líbí něco jiného. Podle mě jsou tvoje preference v pořádku.

Justin1

Podle mě je to prozatím normální, ale časem bys měl přijít na to, že i holka s jinými než dlouhými blonďatými vlasy ti může být sympatická a může ti s ní být příjemně, takže bys neměl svou pozornost omezovat jenom na dlouhovlasé blondýny. Tím nechci říct, že se musíš spokojit s opakem toho, co se ti líbí, ale měl bys dokázat přijmout to, že holka, která by pro tebe byla vhodnou partnerkou, může vypadat i jinak než tak, jak si v současné době představuješ nejkrásnější holku.

Ametyst

Naštěstí se vkus mění v čase. Třeba se z toho dostaneš, až uslyšíš ty “něžné bytůstky “ sprostě mluvit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Smack

Každej má jinej vkus.