Androiduser0

Je normální že mi učitelka dá 5 za včasne odevzdány sloh s délkou půl A5? Chápu na jedničku to asi nebylo ale ani na 5.

Nejlepší odpověď
quentos

Jestli to je psáno takovouto češtinou, ani v nejmenším se nedivím. A půl A5? Neznáme zadání, takže třeba to neodpovídalo ani délkou.

Další odpovědi
Justin1

Na půl A5 se vejde jenom asi takové množství textu jako do delší SMS. Učitelka asi očekávala nějaký delší text, možná měl být členěný na úvodní odstavec, hlavní část s ústředními myšlenkami a shrnující závěrečný odstavec, což se v tak malém rozsahu obtížně dělá, a možná jsi měl chyby i v pravopisu. Požádej učitelku, aby ti vysvětlila, co očekává od dobře napsaného textu, abys to příště dokázal lépe splnit.

Rokio

Je to její rozhodnutí. Zkus se jí zeptat, proč tak učinila.

Kelt

Třeba to brala jako drzost, provokaci, vyfláknutí se na úkol.