Rokio

Je neobvyklé, že ve snech úmyslně páchám násilnou sebevraždu, abych daný sen ukončil?

Když je daný sen opravdu hrozný a alespoň trochu si ten sen uvědomuji, tak v tom snu například skončím z budovy, aby se změnil.

Já totiž ve snu cítím bolest, kterou v reálu téměř vůbec necítím, a tak se snažím alespoň takovým způsobem sen změnit.

Nejlepší odpověď
annas

Podle psychologa to znamená, že něco zůstalo uložené ve vašem podvědomí a stále se objevuje, pokud něco neodpustíte sobě či někomu druhému.

Pokud někoho vraždíte, je ve vašem životě něco, čeho se potřebujete zbavit, může jít jen o některý zlozvyk, návyk.

Sebevražda znamená, že sám sobě nevaříte, že před něčím utíkáte, bojíte se selhání.

Utíkáte před něčím, podvolujete se třeba určitému tlaku, necheete problém řešit.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=sny+o+vra­%C5%BEd%C4%9B+a+se­bevra%C5%BEd%C­4%9B+

Měl byste sám sobě věřit, stát za tím, co uděláte, i když někdy to není to pravé ořechové, ale myslíte to dobře. Změňte své myšlení, třeba pocit viny a nemysle na to.

Je něco mezi nebe a zemí. Jde o oblast esoteriky, nemusíte tomu, co píši věřit, Jen vím, že se dá mnohých nepříjemných snů zbavit.

Kdo nesouhlasí, má jiný názor, jeho věc, , nikomu svůj názor nevnucuji, an ho i nepřesvědčuji, jen konstatuji. .

„Máme právo na svůj vlastní názor a je to velmi důležité. Kdybychom si totiž nevytvářeli vlastní názory, byli bychom všichni jedním stádem ovcí, které sebou nechá snadno manipulovat.“ atd. Petr Havránek

https://kazdy­denscitatem.cz/ci­taty-o-zivote/to-ze-s-tebou-nesouhlasim-neznamena/

Další odpovědi
Kelt

Tohle by měl řešit lékař,protože to není obvyklé, aby člověk cítil bolest ve snu a ne v reálu.

Lurius

Taky to tak dělám, v nočních můrách se občas se zavřenýma očima vrhnu přímo do náruče smrti abych ho ukončil, a to se stane téměř vždy když si uvědomím že sním protože hned si já vůl vzpomenu na jistou zatraceně děsivou nemrtvou holku která ráda napadá moje sny kdykoliv si na ni vzpomenu :D

led

Tento problém nemám, ale je to asi tým, že pred spaním si vyčistím myseľ.
K vášmu problému, okrem rady odborníkov, ktorých pri takýchto depresívnych stavoch by ste mali navštíviť, malá rada z praveku: nechoďte spať s plným bruchom.