Spartaboy

Je možné, aby se nám sekala videa a internet několikrát denně vypadával, protože jej přetěžujeme?

Máme jen 25 Mb za sekundu, máme O2 internet a prý u nás rychlejší není. Jsme v Brně. No co bysme chtěli v takové malé díře, že?

Odpovědi
quentos

Internet od mobilních operátorů obecně stojí za prd, a od O2 obzvlášť.

Dochy

To je ADSL? Vypadávat by neměl. Pokud vypadává, měli by s tím něco udělat. -pokud se sekají videa – to klidně možné je, pokud datový tok nestačí. Popravdě 25mb by stačit snad mělo, pokud to nepouštíte na 4 různých počítačích. Ale zas některá videa jsou náročná i na počítač.

quentos: O2 není jen mobilní operátor. Tipnul bych, že těch 25mb bude ADSL a to je zrovna po drátech…