Anonym*****

Je mi 15 let. Píšu žvotopis kvůli brigádě. Mám tam napsat do dosaženého vzdělání ,,základní vzdělání''?

A měla bych tam napsat svoji budoucí střední školu? Podle mě je to zbytečné, jelikož tam budu chodit jen v období letních prázdnin.

Odpovědi
Rokio

Základní školu tam určitě napiš. Vyvinula jsi určité úsilí, abys ji absolvovala, takže je vhodné ji do životopisu napsat.

Dále tam napiš, co umíš, a ostatní údaje, které patří do životopisu.

marci1

Ano. Pokud máš ukončené základní vzdělání, pak jej do životopisu napiš. 🙂