Kepler

Je libo další kvíz pro legraci?

1. Hulmiho Ukolen je:

  1. jméno finského jezdce rally
  2. návod na sexuální praktiku
  3. nesmysl

2. Je rasistické prohlášení pilota padajícího letadla, které potřebuje odlehčit?: "V zájmu demokracie použijeme abecední pořádek. Vyskočit musí nejdříve:

  1. arabové, buzny, cikáni
  2. černoši a důchodci se připraví
  3. měl by použít jiný klíč

3. Co si zpívají příslušníci kmene Zulu u ohně?

  1. nezpívají, jen tančí
  2. nezpívají, jen strašně řvou
  3. zpívají: pějme píseň dokola, než nás skolí ebola

4. Točí se vám hlava před sexem? Je to způsobeno:

  1. odkrvením mozku do vercajku
  2. je to neurologický problém
  3. příliš usilovně nafukujete pannu

5. Jaké řešení je nejlepší pro zvětšení prsou u žen?

  1. trochu ztloustnout
  2. silikonové implantáty
  3. používat na utírání toaletní papír, protože účinky na pr…jsou evidentní

Nejlepší odpověď
Cenobita

Test se mi vůbec nelíbí.

Další odpovědi
Nuk nuk

A co je smyslem testu? Zjistit míru rasistického a sexistického smýšlení odpovídajících?

Mimochodem, písně Zuluů patří zrovna mezi ty melodičtější a poslouchatelnější a epidemie eboly se jich týkala jen velice okrajově, pokud vůbec – tedy pokud nejeli na dovolenou do Sierra Leone, ale mají to dost z ruky.

fcoop

To je vážně švanda.......­........

Tenhle není až tak dobrý,ale ujde.
To jako že není špatný.
http://www.za­bavnetesty.sk/qu­iz/test-pro-debily

talka

1a, 2c, 3b, 4b, 5b

dubraro

Není libo.

RyuzakiKate

Ježišmarja, tolik moralistů, viď… :)

Kepler

Jde jen o legraci, žádný test to není. Omlouvám se všem, kterým to moc srandovní nebylo.

ivzez

Další z příspěvků, které na mne působí dojmem, že je napsal někdo jiný.

Co kdybyste tuto „otázku“ nahlásil adminům sám?

Kepler

Nerozumím. Copak už nikdo nemá smysl pro legraci? No tak byl nevhodný, a co? Tak se omlouvám.

Kepler

Ostatně jsem to jako test ani neoznačil.