_136

Je lepší koupit a nosit károvanou, nebo flanelovou košili?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jiná odpověď

Pošli vzorek, asi máš DOBRÝ matroš! ;) :D :D
Karovaná/károvaná košile – jde o vzorek na nějakém materiálu (takové ty „kostičky“)
Flanelová košile – jde o MATERIÁL, ze kterého je vyrobena. Dokonce můžeš mít károvanou košili z flanelu. Tedy MYSLÍM, nejsem švadlenka. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Nejlépe nosit károvanou flanelovou

elkon

Jiná odpověď

Až pochopíš co je flanel, tak polož otázku.

paul1

Jiná odpověď

Jako puberťák jsem po takové „kovbojské košili“ vždy toužil. V prodeji byly jen takové s matnými vzory, ale z první výplaty se mi podažilo koupit krásnou, pestrobarevnou kostkovanou košili, ale bohužel byla hedvábná a moc dlouho nevydržela. Rád na ni vzpomínám. Jo a ještě na košili zvanou „francouzská“, měl jsem červenou, oblékala se přes hlavu a měla takový zvláštní límec se dvěma malými knoflíčky po stranách.

cochee

Tak idiotsky položenou otázku – a ano, se zasr… anketou k tomu – jsem už dlouho neviděl. Asi ji pošlu panu adminovi na smazání. Dám si 24 hodin na rozmyšlenou. Ano, až tu zítra večer nebude, bude to MOJE práce.

čížek

Je lepší chodit v červené nebo ve svetru?

Herjulfson

… v botech

Agnieszka Cz

Získejte cashback až do 15% na každou objednávku v About you!
Zaregistrujte se na Picodi! https://my.pi­codi.com/cz/