Super guy

Je komunismus ve Vietnamu hrozný a podobný jako v Československu a jak je to s tím cestováním?

Nejlepší odpověď
Edison

Komunismus NENÍ nikde na světě. Ani ve Vietnamu!!!

A jak je to s cestováním? Mnoooo… můžeš chodit pěšky, na kole, autem, autobudem, vlakem…

Další odpovědi
CTTON

Vietnam je komunistická země ale údajně není tak hrozná například jako čínská lidová republika jelikož není příliš vyspělá (chytré kamery na každém kroku zde nenajdeme) ale není ani tak hrozná jako Severní Korea která je sice velmi zaostala ale mnohonásobně horší než Vietnam. Vietnam je průměrný mírně totalnotni režim, dokonce se zde přiznávají občanům i určitá práva což například o Číně nebo severní Korei říct nelze, o demokracii samozřejmě nejde ale o velmi brutální diktaturu také ne.

elkon

Z toho dotazu je jasné, že vůbec nevíš o čem píšeš. Komunismus nebyl nikdy v žádné zemi nastolen. Prostě se k němu vývojem nedošlo.

Arne1

Zkus tu otázku trochu rozvést

Kryšpín

Komunismus se tam možná buduje jako kdysi v Československu, ale pro fetky to má také výhody užívání drog je tam legální, ale obchodníci s oblbováky mají trochu větší tresty ročně je tam k trestu smrti odsouzeno stovky lidí.
Pravděpodobně z těchto důvodů část té pracovité menšiny v Česku která zásobuje dvěma třetinami trh perníkem českou kotlinu a část Evropy je zde nadmíru spokojena, poněvadž podle některých občanů je velmi pracovitá.

Edison

Ctton, kde ses dočetl, že je nějaká země komunistická? Ten zdroj by mě teda fakt zajímal.