Lečo

Je Kepler reálná osoba?

Nemohl jsem si nepovšimnout uživatele jménem, který su říká Kepler. Mám pocit, že je zde aktivní téměř bez ustání. Zajímalo by mě, co si myslíte vy? Je to bot vytvořený k dotazování a odpovídání? Nebo je to osoba s vysokým zájmem o otázky a odpovědi?

Nejlepší odpověď
Emefej

Kepler je první český nedokonalý produkt umělé inteligence.

Další odpovědi
Malvína

Je to reálná osoba. Někde už psal, že toho moc nenaspí, tudíž je stále ready na nové otázky 🙂

quentos

Nominovat takovou odpověď, to je teda úžasný.
A používat debilní americkou zkráceninu ČESKÉHO slova „robot“ je ještě úžasnější.

Hufnágl

Ty se stejně jednou osypeš.

Dochy

myslím, že „bot“ má posunutý význam… chatbota znám, o pájecím botu jsem ještě neslyšel. Pro mně je „bot“ jen SW k zautomatizování nějaké činnosti, nikoli mechanika.