petka.s

je hostivarska prehrada napustena?

Odpovědi
anonym

Je napuštěná jen z části.Aktuální stav vody:https://www.go­ogle.cz/search?sxsrf=A­LiCzsYpW6uScZr9es9NPJY­vEpvf6gZ8_g:167­1213227357&q=Hos­tiva%C5%99sk%C­3%A1+p%C5%99eh­rada+stav+vody&sa=X&ved=­2ahUKEwjPsYq22v77Ah­XQCewKHVnTAVcQ1QJ6BA­giEAE&biw=1366&b­ih=625&dpr=1

Pavel Horak

Řekni mi to taky, prosím.

magorvkleci

ten který je:
To jsou údaje z hlásného profilu Povodí Vltavy, který je instalován na Botiči asi 300 m pod výpustí hostivařské přehrady.

magorvkleci

Nádrž je napuštěna jako obvykle na tzv. zimní stav, ale problém je, že na hrázi probíhají stavební práce na novém bezpečnostním přelivu a materiál se dopravuje po pravém břehu (naproti koupališti), takže přes hráz se nesmí chodit a podél břehu procházka nic moc nebo žádná.