Lgee

Je bezpečnější k vyplachování po čištění zubů plastový či kovový kelimek?

Z hlediska vzniku rakoviny

Hlasujte v anketě

Odpovědi
zjentek

Jiná možnost 👍🏻

Tak si naber tekoucí vodu do dlaní a odtud do úst ty rakovino 🤦‍♂️ ((;

Já dlouhá léta používal měděný kelímek a rakovinu jsem z toho nedostal 🤷‍♂️

elkon

Jiná možnost 👍🏻

Nebuď zbytečně podělanej.

da ny

Jiná možnost 👍🏻

Na hledisko rakoviny se vykašli :) Tu vodu nepiješ, nepolykáš!
Dávej hlavně pozor, ať si kovovým kelímkem, skleněným, porcelánovým hrnkem „nevycinkneš! jedničky (nejčastěji horní řezáky)..

Juty123

Jiná možnost 👍🏻

Pokud si nemíníte kovem vyrazit zuby tak je to jedno