zjentek

Jdete už spát? 🤪🐔

Nejlepší odpověď
Kazatel

Neruš, už spím.

Další odpovědi
quentos

Jo, bylo to dnes (respektive včera) náročný — cesta do Prahy, víc než tříhodinový koncert Guns N'Roses a předtím ještě tří předkapel, do toho pařák jak prase…

Rocker

Ne,je 9 ráno a před chvílí jsem vstával😄

alik360

Ne

nyjono

No … aktuálně je cca 03:25 hod a tak se trochu začínám chystat na kutě.

paul1

Po odečtení vidím, že je to okolo půlnoci a to je můj čas přípravy do postele. Dlouholetý zvyk, fakticky od vojny, sloužil jsem na ústředně, každý druhý den noční.

Marty Koller

Kousek od baráku hráli koncert a bylo v pokoji vedro. Takže jsem spát nemohl. Hrozný