paul1

Jdete na očkování čtvrtou dávkou proti covidu?

Já jsem byl na třech a zvažuji, že půjdu i na čtvrtou dávku.

https://archiv­.hn.cz/c1-67094410-ockovani-proti-covidu-zachranilo-v-cesku-pres-62-tisic-zivotu-odhaduji-vedci

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, proč? Nejsem žádný mladík a přesto jsem přežil. Prodělal jsem nemoc bezpříznakově (asi jsem byl jeden z prvních nakažených, možná i importér – to bylo v době, kdy se o nemoci jen kecalo a vymýšlelo se co dělat, jestli hranice zavřít atd.
Podruhé to byla asi lambda – měl jsem fakticky divnou „chřipku“ – žádné klaqsické příznaky (potok z nosu apod. a lambda tehdy byla právě v kurzu).

Jen doměnka, antigeny MÁM (ač neočkován), a poslední PCR test co jsem si někdy koncem zimy/na jaře MUSEL dělat v souvislosti nástupem k pohodným (operace kukensie) byl negativní. (Uznávám ale, že pravda je, že to NIC neznamená při známé „spolehlivosti“ těhle šaškárnotestů.)

Pro mě tedy nemá smysl ani tečka, dovjtečka, či rovnou celý rozsypaný mák. ;)
Ale to NEZNAMENÁ, že bych tě od očkování odrazoval, byť situace se vyjasnila přesně v souladu s tím, co tvrdili odpůrci (nekonečné očkování). A JISTÉ JE, že placebo efekt je VÝZNAMNÝM faktorem ovlivňujícím nemocnost, stejně jako stres apod. :)

Takže pokud nebudeš NUTIT jiné, aby to podstoupili (především DĚTI NE proboha!!) či prosazovat všelijaké DONUCOVACÍ restrikce vůči „nezájemcům/od­půrcům“, klidně si choď pro pigáro co půl roku, je to TVOJE VOLBA a NIKDO ti do toho nemá co mluvit. Navíc jak jsem předeslal, pokud věříš, že ti to pomůže, tak dost možná POMŮŽE. ;) :)

Ale jinak dobrá komická vložka ten odkaz na „uznávanou studii“. Škoda, že nemohu kontrovat, bo jak jistě víš, tak nejen média, ale i samotný Google OFICIÁLNĚ CENZURUJE veškeré zpochybňující či negativní informace ohledně očkování. Takže žádná „uznávaná antistudie“ nebude zveřejněna. ;) :D :D

Další odpovědi
anonym

Ne,nemám ani tu první.O mém zdraví si rozhoduji sám a ne nějací paňáci.

rrihamirek1

Ja mam dve a nic me nepresvedcilo jit na treti – nejsem rizikova skupina a covid jsem prodelal sezenim u pocitace. Ockoval jsem se drive jen kvuli svobode. 🙂 + Kvuli zamestnani.

Filip84

Samozřejmě, že ne. Nemám na čele napsáno Mickey Mouse!

Nejsem očkovaný proti té chorobě, symptomathickou nákazu tou chorobou jsem neměl, a to jsem byl celou dobu té „pandemie“ denně mezi stovkami lidí.

Hlada

Ano. Udává se, že účinnost je půl roku. V mém případě už lhůta uplynula. Chci být před podzimní a jarní vlnou chráněný, takže uvažuju o přeočkování někdy v září – říjnu.

da ny

Samozřejmě, že ne.
Nemám ani jednu. Nikdo a nic mne nepřesvědčilo, že je to pro mé dobro. Podpořeno řadou lékařů a odborníků (názory se různí).

quentos

Ne. To bylo nejdřív, že dvě stačí, pak že tři stačí… kdo jim pak má věřit?!

jirka F

Ne, tři už pro mne byly dost.

zjentek

Ty zvažuješ? Ale no tak, prober se. Tohle si nemůžeš zvažovat, TY MUSÍŠ! Po té čtvrté také budeš muset na VŠECHNY ostatní a až začne nové kolečko, musíš zase na první a tak dále, prostě už „vyješ s vlky“ 🤷‍♂️

Arne1

časem

elkon

Už ji mám. Žádný problém, nemám zapotřebí dělat ze sebe na venek hrdinu a pak se třepat strachy, že mě někdo nakazí.

Filip84

Já už to, čta tady ty komentáře, pochopil. Zásadně proti tomu souhlasím:

I. Očkování je prospěšné, protože je to něco, a je třeba něco dělat.

Logika: je potřeba něco dělat. Toto je něco. Protože je potřeba něco dělat, a toto je něco, tak něco dělám: dělám toto.

II. Očkování je prospěšné, protože je levné jezdit vlakem.

Logika kočkopes: Mám doma židli. Má židle má čtyři nohy. Mám doma kočku. Má kočka má rovněž čtyři nohy. Mám doma psa. Můj pes má rovněž čtyři nohy. Můj pes je, tedy, kočkou.

Můj pes byl očkován proti vzteklině. Vakcinace proti vzteklině je účinná. Já jsem byl očkován proti tetanu. Vakcína proti tetanu je účinná. Toto je vakcína proti té chorobě, já jsem jí naočkován, takže musí být účinná, jinak by mě jí, přeci, neočkovali, ne? Proboha!

Tak jo, no, zrušíme filosofickou fakultu a studenti se budou učit myslet tady! 🙂

zjentek

Elkon, ty to máš podobně jako ten primitiv, který náhle zbohatnul. Ten uvažoval: „tak a teď konečně jsem nesmrtelný!“

aliendrone

Pardon, asi to nebyla lambda, ale omikron. Prostě ta „rýma bez nudle u nosu a bolení v krku“, to zaprvé.
A druhý dodatek je k té CENZUŘE – nejde o nějakou „kryptokospiraci“, každý kdo má účet u Google dostal mail o „úpravě podmínek“, možná si vzpomenete, rozebíralo se to i zde na Odpovědích.

Ametyst

Na kterou novou variantu covidu mají vakcínu? Prostě dostanete Nějakou vakcínu. Ty tři předchozí se vám nepočítají, jako kdyby nikdy nebyly.

Filip84

Ametyst: Na žádnou: stačí si přečíst příbalovou informaci k těm jednotlivým vakcínám na stránkách SUKLu (protože souhrnná informace o léčivém přípravku, compendium, k tomu není, že). Tam je to napsáno více, než jasně. Tedy pro ty, co tomu rozumí, že.

Ametyst

Filip: Ať se zajímají ti, kterých se očkování týká. Musí přece podepisovat informovaný souhlas. Ale všechno nasvědčuje tomu, že jim stačí televizní propaganda.

Filip84

Ametyst: Nemusí podepisovat informovaný souhlas. Písemně musíš podepsat souhlas před amputací, většina nemocnic ho chce před vpravením kontrastní látky infusí, někde před extrakcí zubu. No a operace, samozřejmě, transplantace, a podobné složité zákroky. Ale u praktika na „tečku“? To bych chtěl vidět! 🙂

Ametyst

Tak se o to zajímej. Alibi je alibi. Nikdo za nic nezodpovídá, jenom ten “informovaný” tečkovaný.

Filip84

Zajímám, mám v okolí známé, co jsou očkováni. Někdo podepisoval, někdo nepodepisoval. Není to automatické.