dust8

Jdete dnes dříve spát, abyste vydrželi být zítra vzhůru po půlnoci?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Půjdu spát až usnu!

Kvůli mojí nespavosti mám zase rozházený spánkový režim. Dnes jsem šel spát v 7 ráno a vstal jsem ve 2 odpoledne.

Další odpovědi
cochee

Jinačí pohled na věc.

Není třeba mi kvůli tomu jít se „předespat,“ chodím spát až po půlnoci zcela běžně. Pokud však jde o zítřek, je mi zcela jedno, v kolik půjdu spát, pojem Silvestr/konec roku je mi naprosto šumák.

jirka F

Jinačí pohled na věc.

Budu zítra pospávat ve dne.

marci1

Jinačí pohled na věc.

Netřeba. Když mám potřebu spánku, spím, když nechci spát, nespím a řádím.:-))

jáára

Až budu chtít, tak půjdu spát. Neřeším to.

Nevím proč by úterý mělo být výjimkou.

Malvína

Až budu chtít, tak půjdu spát. Neřeším to.

Jak mám teď dovolenou, chodím spát později. Vydržím v pohodě i zítra.

quentos

Až budu chtít, tak půjdu spát. Neřeším to.

Nechápu, jak by to mělo pomoct…

nyjono

Jinačí pohled na věc.

Chodím spát po půlnoci skoro pokaždý 😁

Bobek 2

Jinačí pohled na věc.

Tak pokud zítra chce někdo vydržet vzhůru později než obvykle a chce se na to připravit, tak by přece logicky měl v předchozí dny chodit spát i vstávat později, ne dříve. To by přece bylo úplně naopak, to by nedávalo smysl.