Viktorie II.

Jde vám v tuto chvíli v 17.51 FB?

Přéčinó byla chebná elektrónka é třenáct z podniku Katóda Holomóc.

Odpovědi
Drap

Jde v 17:55

quentos

V 18:15 nejde

jirka F

18:24 nejde = hm…tato stránka je nedostupná
reakce serveru byla příliš pomalá

Disraeli

Má výpadek (stejně jako instagram a další, které spadají pod fb). I nedváno, myslím, že předevčírem, měl výpadek..

Malvína

19:09 – Nejde FB, samozřejmě spolu s Messengerem, Instagram a ani WhatsApp. Vše spadá pod společnost Facebook, takže celkový výpadek.

elkon

Ano, to bych tu nebyl. Mám přihlášení přes FB.

tvaruzekcz

Ne. Tak to je konec. Akorát jsem šel na malou a chtěl jsem se o tuto informaci s přáteli podělit. Tak to napíšu alespoň sem.

zjentek

Něco je špatně. Mně časomíra ukazuje něco po devátý ráno.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

Viktorie II.

Příspěvek smazán administrátorem.

tvaruzekcz

Co se to děje? Vodafone kaput – žádný signál… Raději si připravím křesadlo s magnesiovým podpalovačem a mačetu…

Viktorie II.

elkone, jsi génius: https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/clanek/facebook-ma-globalni-vypadek-problemy-jsou-i-s-whatsappem-a-messengerem-40373856#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=0DakGXrcbN8-202110041625&­dop_id=40373856&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Viktorie II.

18:23, stále nic.

Viktorie II.

17:57 stále nejde.