dust8

Jakými způsoby rozepisujete špatně píšící propisku?

Nejlepší odpověď
seraphico

Zatřepu s ní a zběsile čmárám po jiném papíru.

Další odpovědi
elkon

Propisky jsem dávno vyhodil, používám gelové tužky (nejraději Pilot G-2) a mám pokoj. A navíc, gelová tužka píše na každý papír, na rozdíl od propisky.

paul1

Čmárám po novinách, dýchám na špičku, klepu jako s teploměrem, znovu rozpisuji a potom, když se nechce probudit k životu, tak směr odpad.

Malvína

Dýchnu na ni, nasliním, rozepisuji na papíře.

aliendrone

No, bývaly doby, kdy jsem nahřál zapalovačem kovovou špičku s kuličkou (někdy i celou náplň). Muselo se to dělat vofafrně, aby se kovová psací část z plasatové trubičky s náplní neuvolnila (není to těžké). Ale to je už dáááávno, ještě v dobách, než jsem objevil značku „Parker“. ;) :)

Dochy

Co pamatuju tak klepání, rozepisování na papíře, ev. pokus o „profouknutí“ z druhé strany – někdy to pomohlo.
Ale poslední dobu upřednostňuju také Piloty

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Carl Calson

Zahřeju špičku zapalovačem nebo zápalkou