zjentek

Jakým způsobem se mohu dopustit hanobení rasy?

Nejlepší odpověď
aevul

Někdy stačí jen říct pravdu.

Další odpovědi
Rokio

Pokud řekneš černochovi, že je negr. Nebo řekneš černému ty černá hubo.

Dále můžeš říct, že s černými je to vážně hrůza a že jsou špinavá lůza.

Wallace

No, zprvu je potřeba si uvědomit, že pokud řekne o nějakém národu něco špatného, tak to není hanobení rasy. Rasa není etnikum, národ ani nic jiného. A rasy jsou tři: bílá, černá a žlutá. V dnešní době se musí člověk bát použít jejich odborné názvy, protože černé se říká negroidní…

Hanobení je nějaké znevažování, urážení anebo třeba i nehezký subjektivní názor na danou rasu.

paul1

Raději bych takové úvahy vypustil z hlavy.

Klobouk

Hanobení rasy je, když si to ve trojce rozdáš třeba s pudlíkem a zároveň s vlčákem.

zjentek

Paule, jen bych rád ulehnul na Portorikánku 🤷‍♂️

zjentek

Rokio a není tohle spíše rasismus?

Schluker

Rokio pletes si pojmy a dojmy..