Jaký názor máte na pravicovou stranu AfD?

Je to typická strana německého konzervatismu, nebo již tíhne ke krajní pravici?

Prosím o odpovědi těch, kteří se chtějí vyjádřit k tématu a to konkrétně. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Je to strana krajní kravice*. Její podpora je téměř výhradně v bývalé NDR. Názor mám na ně podobný jako na anarchisty.

  • o jejím křídle Der Flügel to tvrdí i německá kontrarozvědka, viz odkaz

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Der_Fl%C3%BCgel

Další odpovědi
Kepler

Názor žádný, protože ji neznám. A je mi to buřt.

aliendrone

Eh, pokud je mi známo, tak je to německá verze naší DSSS. Jen mají schopnější vedení, nejsou takoví žabaři jako Vandas a spol. ;) :D :D

Gonfaloniér

Názor mám, ale neřeknu, protože si to vědět nezasloužíš. :P

Hufnágl

Gonfaloniér

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Ali: Můžete mi vysvětlit, v čem byla Keplerova odpověď užitečná? Nedal jsem palec, aby tato odpověď nezakrývala hodnotnější odpovědi.

aliendrone

Jens>>> Jistěže mohu. :)
Otázka byla na jeho názor, odpověď byla podle mne dosatečně srozumitelná a vyčerpávající (takových jistě bude více, tedy pokud se vůbec někdo bude obtěžovat ji podat). Takže za mne VPOŘÁDKU, pokud ti ale jeho (TEBOU VYŽÁDANÝ) názor přijde neužitečný…, inu co já s tím nadělám. ;) :D :D

anonym

No, spíše reaguju na to, že jsem pod svou otázkou vypsal svůj apel. Což o to, odpověď tam nechám, jen se obávám, že odpovědi, které budou užitečnější, bude dole.

aliendrone

Jens>>> Tím apelem je míněno: „Prosím o odpovědi těch, kteří se chtějí vyjádřit k tématu a to konkrétně. Děkuji.“?
Hele, zaměň politickou stranu za nějakého současného popzpěváka a klidně dostaneš i ode mne TAKÉ takovou odpověď, dost možná úplně stejnou.
Chtěls odpověď od těch, kteří se chtějí vyjádřit?
ANO.
Kepler se chtěl vyjádřit a odpověď napsal. Dokonce si myslím, že naprosto upřímnou, každopádně zcela v intencích dotazu.
A o pozici odpovědi si nedělej starosti, mohl bych napsat celou stať o tom, jak mé odpovědi (jakkoliv správné) byly bodově hodnoceny méně, než odpovědi vyloženě špatné.
Proč se ptáš? Aby dostal odpovědi nebo proto, abys mohl rozhodovat o jejich umístnění? To druhé částečně můžeš ovlivnit (palcováním), jakkoliv třeba já to u svých otázek řeším tak, že dám palec každému (i úplným blbostem) – prostě za námahu, že se někdo obtěžoval. O ostatním (dalších palcích a umístění odpovědi) tedy rozhodují jiní uživatelé. :)

Nechápu tedy PROČ tě Keplerova odpověď tak trápí, ale co už, benzín kvůli tomu levnější nebude. ;) :)

anonym

Myslím, že jste můj apel nepochopil. Můj apel se dotýkal relevantní odpovědi k tématu, to znamená o alespoň minimální orientaci německého stranického systému, případně znalosti politiky AfD. Keplerova odpověď nevykazuje (a sám to potvrzuje) znalost problematiky, a proto pozbývá smyslu. To pak tento web neplní svou funkci podle mě.

Nechte mě posoudit relevamtnost odpovědí na mou vlastní otázku. Nevím, proč hájíte zcestnou reakci, ale je to jako kdybyste se ptal, co si myslíme o kvalitě českých ZOO a já napsal, že jsem v ZOO nikdy nebyl, a proto nemám zdání. Jak Vám tato odpověď přispěje do diskuze, či samotné otázky? Vždyť i sám odpovídající musí vědět, že je to jen zatížení místa pro jiné odpovědi.

Nic proti uživateli, odpověď nechám, protože nejsem ten, kdo určuje, která odpověď tu, či nemá být. Ani jím být nechci – ale jde mi o princip, zda tyto odpovědi nesráží kvalitu mé otázky dolu, protože je pokryta je stohými odpověďmi, o které při vší úctě k vám, nemám takový zájem, jako o odpovědi, které vykazují známku i malé přehlednosti v tématu.

aliendrone

Jens>>> Tak v tom případě (že jsou tak jednoznačné nároky) se dotaz měl JEDNOZNAČNĚJI napsat. Stěžovat si, že dostanu odpověď v intencích dotazu (jenže „já to myslel jinak“) je bezpředmětné.
Navíc – nikdo nemůže tušit CO je pro koho přínosné. Klidně by to mohla být i Keplerova odpověď.
Příklad otázky:
„Jsou správně uvařené škubánky více bílé nebo žluté?“
Odpověď:
„Jsou především HNUSNÉ!“

Hned z první je jasné, že se neodpovědělo na dotaz, PŘESTO to může být pro někoho užitečná odpověď (i když třeba ne pro tazatele). ;) :)

Nikomu neupírám právo na názor o (ne)relevantnosti odpovědi, to ani náhodou. Však si ho každý může opalcovat jak chce.
Ovšem jedno je jisté – pokud by měl KDOKOLIV dojem, že JAKÉKOLIV odpovědi na dotaz dokáží „snížit jeho kvalitu“ (nebo zvýšit), tak to už je vážně na ZAMYŠLENÍ SE. ;) :)
To bych už mohl hodnotit kvalitu vody podle toho, kdo ji pije. ;) :D :D

anonym

Kepler: Ano, proto jsem do popisku psal dodatek. Tato odpověď se vší úctou nemá žádný význam.

Kepler

Odpověděl jsem ti stejným stylem jako, na ty mou otázku s lepidlem. Kdybys projevil zájem, tak bys to lepidlo už objevil.

anonym

Nikoliv. Rozdíl je ten, že jsem apeloval na promyšlenou odpověď k tématu. Vy jste se ptal, zda jsme něco objevili, bez povinnosti zainteresovanosti. Upřímně jsem napsal, že nikoliv.

Gonfaloniér

@Jens, dal jsem Keplerovi like hlavně jen proto, že ti to vadí, ty nepřejícný puntičkáři. ;) Kepler je tu jeden z hodně, hodně mála kvalitních a celkem nezaujatých uživatelů, kteří nejsou kritičtí (jako většina), nepřejícní, hádaví a nemívá nicneříkající odpovědi (jako někteří jiní uživatelé).
Řešíš banalitky. Neměl by se ti Kepler omluvit, že si dovolil napsat odpověď, nejlépe písemně? :'D Kdyžtak ho zažaluj…

anonym

Nechápu, proč mě takto osočujete, ani mě neznáte. Dovolil jsem si kriticky ohodnotit odpověď uživatele Keplera na mou otázku, to snad mohu.

Aha, výborně, takže tento web vlastně si nedává za cíl hodnotit relevantní a kvalitní odpovědi, je to skutečně otázka popularity a zájmu. Jen abyste šel proti mě. Máte zajimavě jednání.

Obávám se, že to máte naopak. Cítím, ze bych se měl omluvit za to, že jsem učinil kritický pohled na Keplera, zřejmě uživatele, který se nesmí kritizovat, protože pro vás je uživatelem cenným. Klidně být může, ale i on není dokonalý a je kritizovatelný, stejně jako já.

Jeho odpověď nic nepřináší, nebo máte pocit, že přidala nějakou hodnotu? Jak by se Vám libilo, kdyby na každou Vaši otázku lidé odpovídalo takto, dal byste jim palec?

Gonfaloniér

Shhhhhh. Rád se rozepisujete o malichernostech. Já někdy taky. :*
Ne nazadá, na to jste přišel brzy.
A že tohle není politicky zaměřený web se tu řešilo už mnohokrát. Zeptat se samozřejmě může každý na co chce, ale ať očekává odpověď podle kvality a zaměření webu i podle různorodosti uživatlů.
Já netvrdím, že jeho odpověď něčo přináší, jen že řešíte úplné banality.
Lidé tu takhle odpovídají téměř pořád a Kepler k nim povětšinou nepatří. Odpovídají takhle na spoustu otázek i na moje.
Dokonalý není nikdo. Jste moc vztahovačný. ;) (Neberte si to vztahovačně :P).
Víc už psát nebudu, protože nesmysly nerozebírám a nevěnuji se jim zbytečně dlouho, pokud možno vůbec (A tohle jsou nesmysly, neznám vás, ale stačí se podívat do diskuze.. Detailní rozebírání hlouposti a zbytečnosti. Pedantství). Vádí vám odpověď? prostě ji přejdětě. dohadováním se nikam nedostatnete. A nečekejte, že příště díky tomu dostanete kvalitnější odpověď. Proto je to celé zbytečné. A nepřinese to vůbec nikomu nic, ani vám. ;)
Zbytečný „kritický rozbor.“ Ale dělejte, co chcete, můžete, co chcete a mě je to fuk. Jen napadáte zde asi nejkvalitnějšího uživatele, díky kterému (nebo jednomu zmála) to tu ještě stojí za to.. jakože jinak už to tu za moc nestojí a kvalita jde čím dál víc dolů.
_____________­________________________­_____
No výborně. dal jsem to tu jako nový příspěvek místo odpovědi. -_-

anonym

Pardon, tohle je kritický názor na uživatelovu reakci. Ve vší úctě mi je činnost internetového anonymního diskutéra lhostejná. Třeba ho v příští otázce ohodnotím kladně, ale nyní jeho odpovědět nedává smysl. Je bezpředmětná a tak se ozývám, aby byl uživatel s tím seznámen. Nic víc, nic míň.