Super guy

Jaký máte názor na Jana Blatného?

Odpovědi
Mr. Marek

Ministr ve lhůtě záruční. Odborník asi je, ale jako politika ho moc neznám.

supersonny11

Nemyslím si, že by jej tu znal někdo osobně. Dělat si názor dle médií je zcestné.

elkon

Nedělám si názor na člověka v oboru, kterému nerozumím, nemohu to posuzovat a jako člověka jej neznám. Což ovšem jiným nevadí a kritizují každého, kdo jim „nevoní“ pod nos, aniž by o oboru cokoli věděli.

Drap

Proč bych si měl na něj vytvářet nějaký názor. Politik, jako tucty jiných.

Rokio

Neznám tohoto politika. Nemám na něj názor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.