Marty Koller

Jaký je váš oblíbený citát?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Jan Werich
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.

Další odpovědi
Malvína

„Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci.“

„Nejodvážnější věc je myslet sami za sebe. Nahlas."

„ Žena, která nenosí parfém, nemá budoucnost.”

GM

Nevím, jestli je to citát: co tě nezabije, to tě posílí.

ツOMGGAMERCZE

„Mužete si říkat že máte těžké rovnice v matice , já je měl vždy horší“

Rokio

Vím, že nic nevím. – Sokrates

df

Co stojí v cestě, stává se cestou

jirka F

Jeden člověk se vyrovná devadesáti devíti kteří mají pouze zájem.

aliendrone

Těch by bylo…, tak třeba:
Prověřuj ty, kterým důvěřuješ. (J.V.Stalin)
V podstatě jde ale jen o variantu mnohem staršího „Fide, sed cui, vide.“ :)

aliendrone

GM>>> Je to citát (Friedrich W. Nietzsche). :)
Rokio>>> Palec, protože optimisticky doufám, že si možná uvědomuješ jeho DOSAH a ROZSAH. ;) :)