Marty Koller

Jaký je váš nejoblíbenější hudební styl?

Odpovědi
Kelt

Hudba musí šlapat a musí tě to chytnout, že budeš chtít pochodovat, tančit nebo jen si dupat nohou a prozpěvat. Ale žádný rytmický bubeník, to musí být v lidech.

Funna

starý poctivý ROCK

Justin1

Já mám nejraději rock’n’roll, ale líbí se mi i ostatní hudba, která má výraznou melodii a výrazné akordy v doprovodu, jako třeba country a několik desítek let staré písničky (Boney M, Smokie, Laura Branigan, Pussycat, Modern Talking a podobně).

JežíšKristus

Nu-metal (Linkin Park), rap a soft rock, hlavně.
Fall Out Boy, the Prodigy, stromae, ed sheeran, eminem, ACDC, Fort Minor, a tak.

anonym

Tradiční opera (tenor, opereta). Dále folklór – hlavně asijský.

elkon

Já to obrátím, nemám rád techno, které ani nepovažuji za hudbu, jazz a dechovku. V tom ostatním se vždy něco dobrého najde.

quentos

Rock, ale nejoblíbenější zpěvačka dělá spíš do popu (výjimečně poprock) – tu miluju spíš kvůli hlasu. A teď, babo, raď.