12kolemjdouc

Jaky je vase nejoblibenejsi hobby a proc?

Potrebuju inspiraci.

Nejlepší odpověď
elkon

Ať to vezmu zprava doleva, nebo zleva doprava, vychází mi sex, ani nevím proč 👍👌.

Další odpovědi
quentos

Poslech hudby. Neumím si představit den bez muziky. Ale člověk si musí najítt u „svoji“. Uvolní, navodí lepší náladu, někdy i přiměje k uvonění zadržovaných emocí.

paul1

Moc mne baví zahrada a sadaření.

Rocker

Nejoblíbenější je asi lepení modýlků,potom výlety s psama do přírody a ježdění na kole.

Prostě já...

Fotografování, výlety, trénink psů,

Justin1

Něco pro inspiraci už jsem ti psal, ale pokud ti nic z toho nesedlo, tak musí poradit jiní.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-mam-zabavit-2

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Koukat do zdi a ležet… A žádný prudký pohyby 😁