Super guy

Jaký je váš názor na Tomia Okamuru?

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Politický marketing, jeho program je nabídkou na základě poptávky voliče. Nejsem toho sympatizantem.

Další odpovědi
Emefej

Bezvýznamný populista.

zjentek

Názor? Myslím, že hrozně rád hromadí peníze a že je „děsnej držgrešle“. Také má tento český občan v sobě cosi exotického. Asi kus Japonce. Jeho mentalita a způsoby někdy bývají zcela mimo místní kraj, zvyklosti a mravy.

elkon

Já mu fandím, jeho názory jsou čitelné. Na nic si nehraje. Problémy nazývá pravým jménem. Za nic se neschovává.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Butters_xD

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Populista, nějak jich přibývá. Charakteristika je v odkazu na link:
http://www.po­liticky-slovnik.cz/po­liticke-mysleni/populismus-a-politik-populista/