Rokio

Jaký je váš názor na budoucnost kryptoměny Ethereum?

Myslíte si, že toto virtuální platidlo má budoucnost?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle současného vývoje lze usuzovat , že ethereum má šanci přežít na rozdíl od celé řada kryptoměn, které zřejmě dříve či později padnou.

Další odpovědi
aliendrone

Tedy jistý jsem si pouze tím, že nějaká kryptoměna nakonec zvítězí, ale jestli to bude zrovna Ethereum, na to moje myšlenkové schopnosti nestačí. Každopádně boj to bude DOST tvrdý, relatině dlouhý (s ohledem na závratnou rychlost změn v IT v dnešní době) a jistě budou hromady mrtvol. :)

ivzez

Nemyslím, že by kterákoliv kryptoměna měla budoucnost.

Podívej se na článek »Proč virtuální měny nemají budoucnost«:
https://www.pe­ak.cz/spekula­tivni-cirkus-trhu-kryptomen-proc-virtualni-meny-nemaji-budoucnost/

RobotKArel

Já myslím, že bublina všech kryptoměn pomalu splaskává. A je úplně jedno o jakou jde.