dust8

Jaký /který herec či herečka se vám nejvíce vzhledově podobá?

Nejlepší odpověď
marci1

Po této otázce a odpovědi: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaka-aplikace-ktera-zjisti-jake-celebrite-se-nejvice-podobate
jsem si zkusila web: https://en.von­von.me/quiz/6151#qu­estion
a a ejhle, vyšlo mi, že se na mě vzhledově podobá Gracy Kelly! (monacká princezna) 🙂
A chudák se o tom ani nikdy nedozvěděla. ☹

Další odpovědi
Tomáš1234

Brad Pitt, samozřejmě :D

Justin1

O žádném herci nevím, ale vzpomínám si, že když jsem viděl některé fotky Michala Viewegha, měl jsem pocit, že se mi podobá.

zjentek

Mně ve stejný aplikaci jako Marci vyšel Eric Bana no a on se na mě chudák FAKT PODOBÁ!

iceT

Podle toho webu od marci záleží na tom, jakou fotku tam dám.
Se zrzavými vlasy jako Eva Green, s blond hlavou jako Grace Kelly. Zamlada mě přirovnávali k Gillian Anderson.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

To jako vážně? Já ukecanější? No to bych neřekl… vždyť ještě neumím mluvit! No tak děkuji no (; (;

marci1

Ad zjentek: A víš, že jo, on je celý ty! Ty si trošku ukecanější. 🙂