Darcy

Jakou písničku byste dali zahrát politikovi a kterému? Proč si asi domyslíme… 😁

https://m.you­tube.com/watch?v=A3eW­Sytd8og
(*NAKA je Národní kriminální agentura, obdoba URNA)

Odpovědi
aliendrone

Brnkačka, zahrál bych VŠEM prosystémovým dem(net)okratickým politikům „serenádu na Adolfovu pilu“! https://youtu­.be/cv5Sw63A5s4?t=3 :D :D :D

JJ, BÝVAL jsem zastáncem Nápravně pracovních táborů, coby racionálnějšího řešení „co s tím bezcenným xindlem“? (v přesvědčení, že ještě mohou být nějak užiteční).
Ale byl jsem vyveden z omylu jednoduchým argumentem – představ si třeba Fialu, jak dostane do ruky krumpáč. Vždyť ten lempl by ho ještě zlomil! Očekávat od takových líných a zcela neschopných šmejdů (no, jedno pravda umí dobře, všechno PODĚLAT) užitečnou PRÁCI je superoptimistický úlet. Ovšem organické hnojivo (ekologické!) by z nich mohlo být i bez ohledu na jejich na jejich „schopnosti“! ;) :D :D

Dvorní šašek

Řezník – Politicky nekorektní / nechal bych ho zahrát politikům ANO, TOP 09, Pirátům a Zeleným 😁 Odkaz dávat nebudu, dostal bych asi ban (jo, taková je doba).