majki636

Jakou zkušenost máte s obag kabelkou ? Vydrží ten materiál něco ?

Odpovědi
IvkaH

Začátkem roku jsem si kupovala tady toho prcka www.different­.cz/komponenty-kabelky/o-bag-bezove-telo-o-moon-sabbia_kat16652 a určitě mám v plánu si koupit něco většího od obagu :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

SEOguru

Samozrejme, len musíte nakupovať v značkovom obchode: https://www.su­perkabelky.sk/ka­tegoria/kabel­ky-cez-plece/

podger

komouši to vyráběli z PVC jako košík na kolíčky na prádlo a vydrželo to opravdu hodně let. vlastně kdyby to nebylo tak hnusný, tak to mají lidi do teď.
Obag vyrobil prakticky to samý ze silikonu, Na této planetě to už vydrží navěky.
Buď bez obav