Kryšpín

Jakou teplotu nepřežije koronavir? Četl jsem 90 stupňů C.

Dále bylo uvedeno inkubační doba 30 dní, na kovu na př. nákupní vozík vegetuje asi 12 hodin, domácí zkouška každé ráno na čerstvém vzduchu zhluboka nadechnout a zadržet alespoň 10 sekund, pokud se neozve kašel, není v plících fibróza. Když jej člověk chytne a náhodou se poté ihned napije, dostane se do žaludku a již není škodný. Možná to jsou bludy a třeba také na tom něco je.

Nejlepší odpověď
Edison

Kryšpíne, Kryšpíne. Načti si, co znamená „inkubační doba“. Taky si načti něco o principech sterilizace, zejména co se teplot týče.

Další odpovědi
quentos

„Jakou teplotu nepřežije koranovir četl jsem 30 stupňů C?“

Opět blábol. Jak můžeme vědět, cos četl?

kozimiros

Víš jakou má vůbec teplotu lidské tělo? Očividně mu teplota nad 30 stupňů Celsia nevadí.

zjentek

Na to by moh fundovaně odpovědět pan Kenneth Copeland. Je šikovný. https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/kaza­tel-se-pokousel-lecit-koronavirus-pres-televizni-obrazovky-40316658?dop_­ab_variant=315421&dop­_source_zone_na­me=novinky.sznhp­.box&seq_no=11&sou­rce=hp&utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_cam­paign=null

Když ti jednu otázku označím jako zajímavou, neměl bys tutéž později upravit na jinou, nezajímavou, bo to není fér. Být dudu, už ji tady nemáš! (;

Kryšpín

Zjentek omlouvám se, ovšem jsou zde agresivní tři infarťáci a já měl strach aby je neklepla pepka nebo CMP chovají se jako část politiků neumějí diskutovat a předvádějí svoje pospurbertární ego.
Něco podobného též uvádí paní Radka Denemarková překladatelka a zkušenost z Tchai-wanu kde proběhla nákaza v lednu a byla úspěšně zlikvidována.
Bohužel část čecháčků a hladovost cestovek začala zlevňovat zájezdy do Itálíe v době kdy tam řádil koronavirus po 21 únoru, peníze a hladovost měly přednost před zdravím.

zjentek

Jasně, souhlas se vším.

A tady jsou jak infanťáci, tak infarkťáci. Takže teď nevím koho si z tvýho popisu vybrat… (;(;(;