Meggie2

Jakou knihu, která se týká výchovy dítěte, byste mi prosím doporučili?

Odpovědi
elkon

Nevím zda je dobrý nápad vychovávat dítě podle knížek. My jsme vychovali dvě děti a žádnou knihu jsme nepotřebovali. A když se na to dívám s odstupem řady let, žádnou chybu jsme neudělali. Zřejmě jsme měli s manželkou dobrý základ od našich rodičů. Ale je to vaše věc.

anonym

Sice nejsem žena,ale doporučil bych nějakou příručku od Antona Semjonoviče Makarenka.;-)

_Bůh_

Pán prstenů

Pepa25

Těžko říct, třeba knihy „Do pátku bude vaše dítě jiné“ od amerického konzervativního autora prapagujícího pevnou výchovu a „Malý tyran“ od Jiřiny Prekopové známé terapií pevného objetí řeší stejný problém, ale svým přístupem jsou nebe a dudy. Takže dost záleží, jak je dítě velké, jestli řešíte nějaký problém atd.
Obecně má dost knížek na téma výchovy nakladatelství Portál.

tomflix

Příspěvek smazán administrátorem.