JarkaHor

Jakou dietu byste mi doporučili, abych po ní nepřibrala pak kila zase zpátky?

Odpovědi
Rokio

Žádná dieta, ale zdravá strava a sport. A vydržet u toho.

Ametyst

Dělenou stravu. Oddělit sacharidy od bílkovin. Nemíchat všechno na jednom talíři.

Drap

Jíst všechno
a hýbat se. Jíst 5× za den a nepřejídat se. S dostatkem pohybu půjdou kila dolů. Jde to sice pomalu, ale jde to. Musíš být přísná sama na sebe a nepolevovat. Žádná zázračná dieta neni.

Klobouk

Míň žrát, víc sexovat

nyjono

Diety jsou pro nemocné lidi.
Nadváha se řeší zdravým stravováním – dlouhodobě a pohybem.

IvkaH

Mám vyzkoušenou tady tuto proteinovou dietu https://www.ke­tofit.cz/, na které jsem zhubla 7 kilo a je to cca 2–3 roky, co mám po dietě a váha mi šla ještě níž ;)

kosmonautka

Super dieta,kterou jsem držela a zabrala mi je ketofit.

danzel22

A jakou máš přesně vyzkoušenou?Dívala jsem se,že těch diet je na trhu trošku více.

danzel22

Máte někdo zkušenosti s nějakou dobrou dietou?Léto se blíží a tak chci pěknou postavu do plavek.

kosmonautka

Já vždy na jaře začínám držet proteinovou dietu.Jsem vždy spokojená.