12kolemjdouc

Jakeho pravnika kontaktovat?

Dostal jsem se do sporu s lidmi, kteri na me podali oznameni. Jeste jsem kontaktovan zadnym uradem nebo organem nebyl takze nvm o co presne jde, kazdopadne bych potreboval predem pravnika abych se vyhnul problemu. Zivi me rodice tak je nechci zatezovat a sam penize si nevydelavam ale pry existuji advokati kteri nejsou financovani.

Nejlepší odpověď
Schluker

Predne, jake oznameni? To je celkem dulezite. Pokud jde o prestupek, tak vam pravnik pridelen nebude. Pokud by slo o TO, pak vam bude pridelen pravnik ex offo, pokud pro to solnite podminky. Resit neco predem nema smysl, protoze zatim neni co resit. Pokud lepe/presneji popisete situaci, dostanete i kvalitnejsi odpovedi.

Další odpovědi
Pepa25

Právníka má smysl kontaktovat až s „nějakým papírem“ (typu předvolání k podání vysvětlení atd.). Teď mu nemáte co říct („někdo na mě možná podal oznámení“ je informace k ničemu).

paul1

Možná by bylo vhodné obrátit se na nějakou bezplatnou právní poradnu, je jich víc, tato radí v různých oblastech života.

Zdroj: https://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.