Kepler

Jaké znáte příklady, kdy méně znamená více?

Nejlepší odpověď
Rokio

U modelek. Lepší je, když mají méně oblečení než více.

Další odpovědi
Kelt

Například při jídle nějaké vzácné koření, parfém, při sportu třeba trénink. Naložit si víc než odnesu. Jez do polosyta a pij do polopita a … . Nebo letmý pohled na krásnou dívku místo dlouhého očumování. A mohl bych napsat více, ale stačí toto méně.

zjentek

Ne, rčení se již nedá aplikovat na nic, jelikož všeho, ale opravdu všeho, už máme plnou řiť, včetně těch politických stran, jak píše MrMark. A ani kovid zatím na ničem neubírá, zejména v ohladu na konzum. Ubrat si v něm NA VŠEM a každý – to je správný příklad stavu, kdy méně by znamenalo více. Marná sláva, je to tak, kaj su vajca, tam je ptak!

RyuzakiKate

Napadá mě hlavně umění. Osobně ocením výstižné zpracování bez zbytečných kudrlinek, nesnáším kýč. Taneční vystoupení může být pouze v černém se skvělou, všeříkající hudbou a procítěnými pohyby tanečnice, sem tam nějaký světelný efekt, oproti tomu jakési showdance plné třpytek, kostýmů, projekcí, dekorací a už se v tom ztrácíš. Malba může být jednoduchá, třeba jen s pár barvami, a přitom vyjadřuje vše a vypovídá to o zkušenosti umělce, např. moje oblíbená od Dany Holé: https://lh3.go­ogleuserconten­t.com/proxy/lez­TMXxoXX3VRmH-fLlCcZgJTyIvI­vaYxN7Zobzdzu­ViTjLagDcHEW7zMAC­Bst1JAcCvDSQDjGCwq8­lXj7JH73sh3Az­mjZmVYN2gPea_-6HOX-w2DbD4rSyq8cd­mdH7ddrhKEF7HLA a vedle toho naprostej kýč, který si bohužel najde také své kupce: https://www.v-atelier.cz/ar­t/skorka-lauko-jan/DSCN0473.jpg

Aplikovat se to dá určitě i na módu, vem si elegantní Coco Chanel s její francouzskou elegancí, stačí ověřené kombinace, upravenost a šarm a sedáš si na zadek. Oproti tomu bych postavila třeba ženu romského původu, která si vezme legíny s leopardím vzorem, bílé tenisky se řvoucím logem, neonové tričko a do toho tisíc cingrlátek, protože „luxus“.

aliendrone

No jéje! Čím méně kopanců do tlamy dostaneš, tím více ti obvykle zbyde zubů. ;) :)

Asi bude lepší, když ti to vysvětlím tobě blízkým způsobem. Čím méně bab zbouchneš, tím více peněz ti zůstane na účtech. Považuji za zbytečné zrovna erotochlívákovi objasňovat termín „alimenty“. ;) :D :D

doktorwho

Byrokracie.

Midoc

Čím méně zubů má ozubené kolo v převodovce, tím více má otáček.

Čím nižší teplota vzduchu venku, tím více lidí je doma.
.

Mr. Marek

Projevy Andreje Babiše. U něj také platí, že propásl příležitost mlčet. Kritizuje Rychetského, že popírá sám sebe, když to tenkrát pekl se Zemanem, Babiš dělá se Zemanem totéž. Natož, že není ani schopen sestavit většinu, tak má celkem ego podrývat autority ústavních institucí. Někdy méně mluvit, ale spíše přemýšlet. Ať už s komunisty táhne ze Sněmovny.

Emefej

Kořalka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.