zjentek

Jaké jsou výhody plastových šroubků u elektroniky?

Doručili mi objednaný harddisk a k němu čtyři plastové, transparentní šroubky.

Nejlepší odpověď
Vinpe

Jsou lehké, elektricky nevodivé. Tlumí chvění.

Další odpovědi
Alesh

Tak určitě budou nevodivé. Nejspíš i levnější. Kdo ti je doporučil, obchodník? Tak se zkus zeptat přímo jeho, proč je doporučují.

aliendrone

Jaké jsou výhody plastových švoubků u elektvoniky?
Nezreznou!
Spuávně! A hlavně? NO NEKOVODUJÍ, ty zjentku!!! ;) :D :D

Dochy

K odpovědi od „Vinpe“ ještě přidám jeden bodík: Jsou měkčí než většina dalších konstrukčních materiálu harddisku. V důsledku je pak např. menší pravděpodobnost zničit plošňák, pokud použiješ delší šroubek než by bylo vhodné.

Emefej

Asi budou levnější než kovové.

zjentek

Alien: (; D; D;

A uvěříš, že mně tohle NAPADLO, než's to napsal? (; (; …To snad NENÍ MOŽNÁ!

zjentek

…Věak tebe ten humor opustí, až tě začnu STRAŠIT s tím novým harddiskem, haha..