Tomkys

Jaké jsou důvody k odvozu na záchytnou stanici?

Zdravím chtěl jsem se zeptat, nedávno jsem se porval na náměstí a asi po 15min u mě doma zazvonila a přijela policie ptali se co se stalo, tak jsem vše řekl.. poté mě policie řekla že budu odvezen na záchytnou stanici na 24h a tak mě odvezli.
(Neměl jsem v sobě žádný alkohol, a choval se slušně a to co se tam stalo jsem jim stručně popsal a řekl jak bylo) Byl tedy důvod aby mě mohli odvést? Jen kvůli tomu že jsem se s někým popral, a ještě mi byl odcizen telefon?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Samtibalfars

Ne

Pokud jsi nebyl pod vlivem něčeho jiného není důvod tě tam se odvést. Jestliže jsi už ráno nebyl vyslýchán (vytěžován – tohle zní otřesně) pak ti asi jen dali lekci.

WordPress

Ne

Žijeme v totalitě to nevíš

cappuccino

Ne

Nepises, jestli si te tam tech 24hodin nechali?