zvonisek

Jaké je vhodné povolání pro inteligentního vyučeného člověka bez maturity, který se nemůže živit tím, čím je vyučen?

Má výuční list. Jeho zájmy jsou biologie, ekologie, esoterika a hlavně umění. Může se živit třeba jako moderátor bez maturity?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… živi se může čím chce, otázkou je, najít někoho, kdo ho zaplatí … například: ekoterorista, vykladač karet, hrobař, atd …

Další odpovědi
zjentek

Pak je ještě poslední možnost a tou je dělat, co jej baví.

dubraro

Dám ti příklad jedné kamarádky. Ta se živila jako ošetřovatel psů v organizaci, která cvičila asistenční slepecké psy. Ve volném čas dělala mj. zpěvačku v hudební skupině.
A navážu na tvou další otázku – mezi těmi muzikanty si také našla partnera.

anonym

Může záležet na tom, čím je vyučenej. Třeba by našel uplatnění v podobným oboru.

Živit se může čímkoliv, když se prosadí.