Lgee

Jaké je mé finanční očekavání?

Dostal sem odpověď na brigádu a mněl sem napsat několik otázek, vědel bych orientačně ale když je to brigáda tak nevim o kolik si říct (40hod/týden)

PS: tak kolik si říct?

Odpovědi
quentos

Jak máme vědět, jaké je tvé očekávání? To musíš vědět ty. Zřejmě příliš velké.

Drap

Záleží jak se ty rozhodneš, záleží také na tom o co jde. Já na tvém místě bych chtěl 10 – 15 tisíc za týden

elkon

Budeš rád za to , co ti dají. Určitě s tebou nebudou smlouvat. Nabídnou sumu a ber, nebo jdi.

ivzez

Při odpovídání si dejte pozor na češtinu!
Napíšete-li jim, že jste mNěl odpovědět na otázky, nejspíš bude po brigádě…

Uvedete-li, o jaký druh práce jde, bude možné poradit, o kolik si máte říct.
(Mzda/odměna se vždy uvádí/sjednává jako měsíční nebo hodinová a v hrubém.)

Hufnágl

Nikdy se neptá zaměstnavatele na mzdu/plat při pohovoru/psaní.

Tomáš1234

Nepíšeš jaký obor. Jaké město. Zda máš nějakou praxi nebo si úplný nováček. A po nás chceš konkrétní číslo. To je pak těžký …

Lgee

Ale oni se mě na to ptají, umíš číst?

Hufnágl

Číst umím, ale to neznamená, že jim ze začátku vyzvoníš, kolik si žádáš. Přečtou si, že chceš 10 000 měsíčně, a pošlou, spíše nepošlou ti žádnou zprávu. Tak to chodí.

Lgee

Takže zo jak vidis chteji hned.

Lgee

Poprosím Vás tedy o odpovědi:

  1. Proč si hledáte novou brigádu? A proč právě PetCenter?
  2. Jaké máte zkušenosti s obdobnou pozicí/náplní práce?
  3. Kolik času chcete brigádě věnovat? Můžete pracovat na 12-ti hodinové směny nebo ranní/odpoled­ní směny?
  4. Můžete pracovat ve všední dny i o víkendu?
  5. Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  6. Jaké je Vaše finanční očekávání?
  7. Kdy můžete nastoupit?

Hufnágl

Odpovíš-li na bod číslo 6, a napíšeš částku neúměrnou … pápa
Osobně bych ten bod vynechal!