dftomdf

Jaké „dezinformační“ weby sledovat?

Mnoho informací, které mainstreamová média označovala za HOAX se dnes vlastně ukazují jako pravda a z informace zmainstreamu se dnes jeví jako jeden velký HOAX. Doporučte co sledovat – mainstreamu už nevěřím. Děkuji

Odpovědi
elkon

Zdravý rozum říká, ŽÁDNÉ.

Ametyst

Stačí umět zadat správná klíčová slova nebo najít důvěryhodnou osobnost, kterou nezvou do ČT. Bylo by demokratické slyšet různé názory, a vybrat si, když se tolik volá po diverzitě a různorodosti. V 90. letech tomu všichni říkali „pluralita názorů“.

da ny

„Ty Vaše.“
Každý člověk je schopen vnímat, vyhledávat, třídit, ověřovat informace kolem sebe, z domova, ze světa. Jazykové znalosti a překladač (českého šikuly) mohou být velkými pomocníky 😉
Někdo má určité politické názory, sympatie, sklony, jiného politikaření nezajímá. „kanály/zdroje “, se tady budou značně lišit. Někdo ověřuje, jde do hloubky/historie,. Dá přednost skupině „vědců/odborníků“, jejichž názory na věc se různí. Jedni jsou „vynášeni“, podporováni, chváleni. Jiní vědci jsou zatracováni, dehonestováni, umlčováni, pronásledováni. Doma i ve světě.
Kdo sleduje (minimálně poslední 3 roky), už má nějaký přehled, někam se může a nemusí přiklánět. Může a nemusí souhlasit. Každý pak věří, čemu chce ;-D
Tip nečekejte. Každý z nás k něčemu dospěje, na základě vlastního úsudku. Případně rozumu.
https://www.slo­vanskakultura­.cz/Jine-dejiny-Rimskeho-imperia-d3204.htm?gclid=E­AIaIQobChMIlaS­MmeCr_AIViQiL­Ch1ZcQCyEAAYA­SAAEgLurvD_BwE#de­tail-anchor-description

Emefej

Dej příklad na mnoho informací, které mainstreamová média označovala za HOAX a dnes se ukazují jako pravda.

paul1

Občas se chodím dívat sem:
https://manipu­latori.cz/

hesterbrown4

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

da ny: pokud čtety bláboly od vydavatele „ Ing. Jan Buzek – Zakázané Vzdělání“, tak se nedivím vašeme častému zmatení mysli ..