Lgee

Jaká je vaše největší výhra na losu?

Odpovědi
Rokio

0 Kč. Koupil jsem si v životě pouze dva losy a žádný z nich nebyl výherní.

Jednou jsem ale vyhrál 6.500 Kč na platformě s placenými průzkumy.

Mravenec

500,– Kč.

paul1

V Československé státní loterii 500 Kčs, někdy v roku 1981

jirka F

Před dvěma roky 200 kč.

quentos

20 Kč

VaclavZeman

Losy jsou tzv. dan pro chude. Clovek by si, dle meho, mel radeji za penize doprat a dat je do neceho, co ho zajima a bavi. Ja treba takto investuji, a mam vlozeno miliony korun, do vlacku a vinylovych desek. Nechape to moc lidi, ale ti, co ano, tak byvaji vetsinou jako ja. Ze svych studentu (mam jich v radu desitek) mi rozumi tri ctyri a z toho dva sbiraji vlacky taky. Dekuju.

Michala11

Kdysi dávno 1000 korun, byla jsem dítě a rodiče mi koupili zmrzlinu. Los mi prodali, ale částku odmítli vyplatit:)

Arne1

kdysi 1000 rakouských šilinků

VaclavZeman

Znam taky treba naproste maniaky do Lega. A v podstate je chapu, Lego je kreativni a je to jejich zaliba stejne tak jako pro me modely vlacku. Dekuju.

Darcy

v měně Sk 10 000,00 na losu tzv. Nike. V eurách jsem vyhrála taky, sumu nebudu uvádět. Každopádně doporučuji vždy část vyšší výhry vložit opět do hry, až dokud Vám to provozovatel loterie dovolí. Uděláte si hezkou zábezpeku.