Mravenec

Jaká je vaše „guilty pleasure?“

Tedy věc, kterou máte rádi, písnička, film, seriál, ale stydíte se za to, nebo byste toto mezi přáteli nepřiznali?
Pojem: „Provinilé potěšení je něco, jako je film, televizní program nebo hudební skladba, kterou si člověk užívá, přestože chápe, že to není obecně považováno za vysoce ceněné nebo je považováno za neobvyklé nebo podivné.“

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jreZW9Zud-w&ab_channel=REF­RESHERCZ

Za mě Lady Gaga – Poker face, :D

Odpovědi
Filip84

Nic takového nemám.

Lidí, se kterými sdílím své soukromí, je na tomto světě velice málo. A vždy jsou to lidé otevření; pokud bych seznal náznak pohrdání nebo odsouzení, tak to budu brát jako selhání na své straně a problém, a já problémy řeším: vyřadím ho ze svého okruhu. Nemyslím tím, nutně, to, že ho ani nepozdravím, ale, jednoduše, s ním své soukromí přestanu sdílet.

zjentek

Nemám problém s Ruskem za Putina, líbí se mně jako všechno, třeba jako Kongo, nebo nevím no… Kanada 🤷‍♂️

quentos

Avril Lavigne, i když teď už ne tolik jako před 15 lety…

Lgee

K tomu že poslouchám uklidňující hudbu místo té „IN“

aevul

Nebuď zvědavej, budeš brzy starej. A když už, tak by byla slušnost napsat tu svou.

VaclavZeman

Ja se za to nestydim. Miluju zradlo, kavu, jazyky, house a modely vlacku. To je muj zivot. Dekuju.

FandaLanda

Prosím vás, žijeme v Česku, tak ti pišme česky. Moje „provinilé potěšení“ je třeba sledování kvalitních filmů mého žánru. Nemusí to nutně být nějaké akční, mám rád i dramata a romantické filmy. Vede u mě třeba Tacho anebo Líbáš jako ďábel. Ale samozřejmě nejlepší české filmy jsou ty od Svěráka aspol. anebo jiné klasiky. Ty si rád pustím kdykoliv. A největší počet blaženosti je, když si mohu v pátek večer s Moravskými brambůrky a moravským vínem sednout právě k takovému filmu a sledovat. 🙂