Jaká je šance či naděje, že letos vycestuji na dovolenou za hranice České republiky?

Zajímalo by mě, jakou mám snad letos šanci v % či naději ‚z důvodu‘ i z dopadu koronavirové pandemie na cestovní ruch, že bude možné letecky vycestovat na dovolenou za hranice České republiky. děkuji

Odpovědi
Drap

Myslím, že na prosinec už bude naděje cca 50%

Nandi

Radši za hranice necestuj letos vůbec,koronavirus bude určitě i celé léto a možná i celý podzim.Šance je podle mě docela malá.

dudu

Dum spiro spero.

Hufnágl

Tak do Grónska by to šlo.

Kelt

Tak ještě vloni jsem si myslel, že budu mít pár dní dovolenou, protože zbytek odletí na dovolenou. A bral jsem to jako tutovku. Naděje je vždycky. Nejsem bookmaker.

quentos

Už zase novej nick? Kolikátej už? Můžeš nám říct, proč to děláš?

Ametyst

Já už jsem si naplánovala vánoce v zahraničí. Ne že bych něco platila nebo objednávala: uvidím, které podnikání přežilo tyhle koronamanévry. Je fajn mít se na co těšit!