Nassin

Jaká byla nejotravnější otázka, kterou vám lidé neustále kladli?

Jaká je nejotravnější otázka, na kterou se vás lidé neustále ptají?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Už jste se nechali očkovat?

Další odpovědi
annas

Otázka je chybně formulovaná. Položím otázku, ptám se na odpověď.

Co dělám zítra? Položená otázka, ptáte se na otázku, nikoliv. a odpověď.

Ptát se na otázku nedává smysl. Někdo vloží otázku a ptá se na odpověď.

Správně . kterou nejotravnější otázku vám položí lidé. Nebo kladou lidé.

Otravné otázky neznám. Vadí mně otázky nepřesné, nejednoznačné apod.

Otázky, které se objevují i zde, a zevšeobecňují.- Např. Proč jsou všichni lidé takovoí či makoví … místo někteří lidé Nemyslím dětské zvídavé.

Stejně některé hypotetické otázky kdyby … přece stále platí, kdyby nebylo kdyby, nebyly by chyby

Vidím, že quentos už chybně položenou otázku opravil. Svědčí o tom jeho reakce v diskuzi.,

Správně tak vždy bylo a bude: Položit několik otázek.
Vždy a navždy bude špatně: Ptát se na otázky.

Malvína

Souhlasím s Ametyst. Ještě přidávám další do placu: “Kdy jsi byla naposledy na testu?”

jirka F

Ještě roznášíš?Nedal už jsi výpověď?

zjentek

Máš dost?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

„Ptát se na otázku“ je paskvil.

annas

quentos,

jsem ráda, že jste reagoval stejně. Všimla jsem si toho před odesláním odpovědi, že je otázka upravená.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Chováš se jako debil, porušuješ kodex jak na běžícím pásu, a je ti to úplně jedno. Ale neboj, už ti zvoní hrana.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Nassin,

když už přestanete mluvit, Je směšné pravidelně svádět vinu na druhé. Neříká se, že každý je strůjcem svého štěstí?

Dochy

No popravdě… Asi tu ještě nejsi moc dlouho, že? Pokud se nemýlím, tak annas vyká všem (nejsem si jist zda má pár vyjímek) a quentos je jedním z těch co to téměř jistě bude respektovat. Pokud máš jinou zkušenost tak mi pošli odkaz, ale myslím že budeš mít velký problém něco najít.

annas

Dochy,

máte pravdu, Nikdy jsme si quentosem netykali. V minulosti s víc jedinci ano, než jsem poznala, jací jsou. Některé jsem i blokovala.

Jeden uživatel z profilu Nassin je zde od roku 2012, ten druhý má deaktivovaný profil bez nicku, takže zhruba stejně.

Určitě nebyli „svatí“, když každý dostal několik banů, dokonce i blokovanou IP adresu. Mnoho uživatelů mělo s oběma špatné zkušenosti.

Když dostal ban jeden z nich, brzy po „nečinném“ adminovi nastoupil nový, který mně vrátil asi 15 nahlášených odpovědí. Mám dojem, že tehdy se ještě uváděly ncky. a

Nassin

Mno, možná by stačila kopie emailu, ale až tak bych se neshodil.

anonym

Nasiin, už zase…běž něco dělat, hlavně tady pořád nevysírej. Už jsem se tě minule ptala, jestli máš tak prázdnej život, že jen pořád prudíš? Co z toho máš? Ty jsi hoooodně otravnej člověk.

Nassin

Di ty brepto. Máš nějaké mindráky? Nech se objednat u specialistovi.

anonym

Nassin, mindráky si musíš co nejdřív léčit ty, jsi tady nasáčkovanej od rána do rána, asi nemáš nic jiného na tom světě a to je hodně smutný. jsi jak stará trhovkyně, furt se jen hádáš, nechtěl bys aspoň na pár týdnů zklapnout? Jdi se projít, nebo něco dělej, ruce máš asi zdravý, tak je zaměstnej nějak jinak, třeba se ti uleví, někdo to tak má. 😁 Pááá

annas

Co bylo, už dávno není. Nebudu si tykat s oběma uživateli, kteří jsou v uvedeném profilu kvůli jejich chování.