xiperio

Jaká je maximální rychlost formule 1? Vyhrála by tady?

Kdyby se jelo na delší trati aby Bugatti mohlo dosáhnout maximálku nevím jestli by vyhrála F1
https://www.au­tozive.cz/zavod-bugatti-chiron-formule-1/?utm_source=www­.seznam.cz&ut­m_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box&dop_req­_id=nK9NgVPynAi-202108021248&­dop_id=12853332

Odpovědi
Kepler

Na přímé dlouhé trati by F1 určitě nevyhrála. Žádná nejezdí hodně přes 400 km/h jako Chiron.

Tomáš1234

Nevyhrála by.
I na těch nejdelších rovinkách v rámci seriálu F1 totiž monoposty dosahují rychlosti „jen“ okolo 380 a víc už jim to zkrátka nejede.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Taky si myslím že by neměla šanci