Posspi

Jak se seznámit na cestách? Jak se postarat sám o sebe?

Odpovědi
Drap

Seznámení, stejné jako všude jinde. Postarat se sám o sebe, stejně jako doma. uď mám dostatek peněz a nemusím pracovat. Pokud je nemám , musím si najít práci, abych měl z čeho žít.

Luhovor

Dobrá otázka 🙂. Já jsem před cca 3 roky vyrazil na prodloužený víkend na Šumavu a ubytoval se skrz portál www.sumava24.cz a našel tam svojí manželku. Jsme už 2 roky svoji a čekáme mimčo. Takže radím, hlavně někam vyraž a ono se to vyřeší samo. Lukas