Nerbes

Jak zjistit, zda jsem vzhledově pěkný?

Nejlepší odpověď
annas

Vnější krása je pomíjivá, snadno se může poškodit. Kromě toho každý má jiné oči, vidí krásu jinak.

Četl jste Malého prince? " Co je krásné, je očím neviditelné." Vnější krása vychází zevnitř. Musíte mít rád sám sebe a znát svou hodnotu.

Někde jsem četla, že mozek si zapamatuje spíš obličej ošklivý než krásný, Neříká se, že se protiklady přitahují?

Jste, jaký jste. Každý má jiné oči, jiný vkus. Nevím, kolik je vám roků, ale přeji vám, abyste našel tu pravou dívku, která ocení víc vnitřní „krásu“ než tu vnější.

V minulosti si bohatí muži vybírali ženu stejně jako koně jen podle vzhledu – brali je jako doplněk. Ale láska se vytrácela. Myslíte, že je to správné?

Co se má stát, to se stane.

Další odpovědi
Smack

Ukaž fotku, a my všichni posoudime jak si na tom Teda vzhledově.

Rokio

Podle názoru jiných lidí.

led

Čo je to krása? Krása je veľmi relatívny pojem a pre každého môže znamenať niečo iné. Čo potrebuje človek k tomu, aby bol krásny?
Aj vzhľadovo pekný muž potrebuje drobný kaz na svojom vzhľade, aby sa stal krásnym človekom a nie bábikou.

Ako zistíte, či ste vzhľadovo krásny.
1 – postavte pred seba zrkadlo
2 – zhasnite svetlo
3 – teraz sa pozrite do zrkadla
4 – Čo vidíte?

Krása je citové vyjadrenie obrazu človeka, videného a cíteného divákom

orwell

Přece se nesnížíš k tomu, abys ses na to někoho ptal. Pochválit se musíš sám! Kouknu do zrcadla a je to. Vzpomeň si na Ivánka z Mrazíka, tam máš návod: „… nevypadám věru zle, musím já se pochválit…“ No, a pokud to není úplně podle tvých představ, tak se podívej třeba v TV, jací vopičáci mají ty nejhezčí baby. Hele, v téhle společnosti není místo pro nějaké nesebevědomé uplakánky. To bys daleko nedotáhl.

da ny

Vzhled je pomíjivý, zkuste nabídnout jiné hodnoty :)
V našich končinách se vnímá slovo „poěkný/á“ pro postavu spíše plnou, „udělanou. v případě dívky, že není kost a kůže ;D. Případně, že je slušivě oblečen, upraven.
Pokud se líbí ostatním, hodnotí, zejména tvář, jako pohlednou. Zda jste pohledný, poznáte podle reakcí a názoru svého okolí. Někomu se můžete líbit, jinému ne. Je to i věc vkusu jednotlivce.
Co je pro jednoho pěkné, může být pro druhého nezajímavé nebo kýč.
Člověk by měl být se sebou přiměřeně spokojen. Schopen přijímat se takový, jaký je. Mít se zdravě rád.
Ženy/dívky vzhled případného partnera, často příliš nezajímá

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.