zvonisek

Jak získat chuť do života?

Bojím se, že bez maturity se neuplatnim a nikdy nebudu dělat to, co mne baví a vždy budu dělat jen podřadné práce. Nikdy mi nešlo ani tolik o peníze, jako dělat něco, co mne bude bavit. Momentálně nemám chuť žít a nevím, jak se odrazit ode dna. Pořád se na mne sype a má bedra to již nemohou unést.

Odpovědi
anonym

Maturita kolikrát o schopnostech, kvalitách či kreativitě není vypovídající. Dívej se na to optimisticky. Samozřejmě, kdo má maturitu, má dveře otevřenější, ale není to vše.