Rokio

Jak vysvětlit frotérům a tušérům, že klasický pohlavní styk je mnohem větší potěšení než tření a ošahávání?

Mně se také líbí, když do mě žďuchne krásná roštěnka, ale raději mám standardní pohlavní styk, i když jsem ho nikdy neměl, ale už pár lidí do mě strčilo v autobusu.

Nejlepší odpověď
quentos

„Standartní“ pohlavní styk, to je styk se standartou? To zavání pro změnu fetišismem.

Další odpovědi
elkon

Hodnotit můžeš, až budeš mít co hodnotit. Takto jsou to jen řeči dvanáctiletého puberťáka.