zjentek

Jak vlastně skončil občan, který airsoftovou pistolí jaksi demonstrativně hravě zasáhl Klause do saka?

Ten, který v ČRdeli mimo jiné vlastně taky demonstroval zabezpečení nejvyšší vlády. Jak pan prezident na celou situaci reagoval? Co si z toho pro sebe, pro politiku a pro národ vzal, co v důsledku vyvodil, eventuálně jak se tomuto občanu pan prezident odvděčil či naopak pomstil? (Mohl být přece snadno zabit a ve chvíli, kdy mu to bylo v přímém přenosu, bez jakékoli přípravy demonstrováno, to musel také pochopit.)

Nejlepší odpověď
quentos

Dostal prdmínku… https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/za-strelbu-na-klause-padla-podminka-193164

Další odpovědi
marci1

Viz odkaz „quentose“. Klaus tehdy reagoval tím, že na něho byl spáchán atentát. Pochybila ochranka. Pokud by se stalo v USA, tak by ochranka útočníka okamžitě zastřelila. Útočník tvrdil, že Klaus lidem vykládá „nebezpečné věci“. A evidentně s tím nepřestal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci, pokud by se stalo v USA, nikdo by na Klause nešel dělat bububu s airsoftkou. To mimochodem hodně vypovídá o profesionalitě občanů toho kterého státu – jejich přístupu k činnosti jako takové.

zjentek

Ať tak či onak, Klausovi jeho „atentát“ oči neotevřel. A proto ani občanům, kteří celou situaci vnímali. Ryba smrdí od hlavy. No, a jsme zase u „národních vlastností a zvyků“ a z nich pramenící profesionality ve všech oblastech konání.